המלצות הגולשים והיוצרים

 
לאתר של כתב הוצאה לאור הגעתי לגמרי במקרה ואני שמח על כך.
כמי שכותב פרוזה ושירה, ניסיתי לפני-כן שני אתרי אינטרנט ידועים כדי להציג את יצירותי בפני קוראים. התאכזבתי. בשניהם אין בקרה של המערכת על רמה מינימלית, גם של הכותבים וגם של תגובות הקוראים המגיעים עד לנאצות ולהתקוטטויות אלקטרוניות אישיות.
  לאתר "כתב" רמה גבוהה ומוקפדת, וניכר שהמערכת משתדלת שיופיעו רק יצירות ראויות. בהשפעה הטובה עלי, אפילו הוצאתי דרכם לאור ספר מודפס באורך מלא. על כל התהליך פקח משה מנשהאוף, מפעיל האתר, אשר גילה מקצועיות וידע, אחריות, ואיכפתיות. הוא ממשיך ליעץ ולטפל בכל הפעילויות להפצת הספר.
  אני ממליץ בחום על שרותיו המסורים של משה מנשהאוף, מנהל "כתב" ומאחל לו המשך הצלחה. 
                                                                       בכל הכנות,
      יוסף הדס

 

את ספר השירים שלי, "ויקרא במדבר דברים", הוצאתי בהוצאת כתב.
התהליך של ההוצאה לכל שלביו זכה לתשומת לב, ליווי ותמיכה מירבית של מנהל ההוצאה, משה מנשהרוב, החל מיעוץ לגבי בחירת השירים, העריכה, ועד הפרטים הקטנים של ההדפסה והשווק של הספר.
הכל בשקיפות מירבית ושיתוף לגבי כל שיקולי העלות והאיכות של תהליך ההוצאה.
אני מעריך מאד את העבודה של משה ואין לי ספק שאת ספרי הבא אוציא בהוצאה זו . 
                                                                                                       אסף לב

 

כמו גיבורים על-טבעיים, מעטים הם בעלי העניין הטהור, אלו שרווח ותועלת כספית אינם מאפילים על ההנאה הצרופה הטמונה בחיים כשלעצמם. כך הוא אתר כתב, אתר המשרת את הכותב כשם שהוא משרת את הקורא, באשר הוא, כפי שהוא, כמו שהוא. וכמו הגיבור העל-טבעי, כך גם אתר כתב יוצא לישועתם של כל הכותבים באשר הם, לחלצם מתוך המאבק המתיש הניטש בין הכתיבה לעריכה, בין כתב-היד להוצאה; בין האפשרי להכרחי, בין החדש והאוונגרדי למוכר ולשמרן.
טוב, אז אולי הדמיון הספרותי שלי האפיל מעט על המציאות הוירטואלית, אבל לפחות לא האפילו התועלת והרווח על ההנאה הצרופה. וזה בדיוק מה שמצאתי באתר 'כתב' – האפשרות להעניק במה לכתיבה שלי כפי שהיא בצורתה הנאה והצרופה, ללא סייג לדמיון או תחום לסגנון. ולמה זקוק כותב צעיר יותר מאשר לבמה שתקשר בינו ובין הקורא? מקום שבו אפשר לקבל פידבק, לטוב או לרע, לשמוע חוות דעת, לשתף ולהתרשם. מקום שבו ההוכחה היחידה לכך שאדם מסוגל לכתוב, היא הכתיבה שלו עצמה. המקום הזה, הוא אתר 'כתב'. 
                                                                                                 שגיא כהן        

אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign