פרטי היצירה

סוג היצירה תחום תחום משנה
שם ההוצאה שפה
סוג מהדורה טקסט חופשי   

וידאו

אודיו

גרסה מלאה לקריאה /הורדה

גרסה חלקית לקריאה /הורדה

ספר מודפס
דירוג מערכת: 
אוצרות פנימיים

דירוג הגולשים
מדהים!
אהבתי
מעניין
לא אהבתי


מדהים!
%67
אהבתי
%17
מעניין
%17
לא אהבתי
%0
שם:  אוצרות פנימיים
מחבר:  אודליה מימון

תאור:

"עולמנו הפנימי הוא סוד החיים שלנו. הוא האוצר שיש לכל אדם בתוכו".
'אוצרות פנימיים' ספר חדש ומרתק מאת א. מימון, ספר אשר מזמין כל אחד מאיתנו לצאת למסע המרגש והמרתק עם עולמו הפנימי, העדין והמיוחד. להתחבר לרגשות, למחשבות, לרצונות, לכל חלקי האישיות ולעשות עימם עבודה של בניה עצמית, צמיחה והתפתחות.

הספר עוסק בפסיכולוגיה, התפתחות אישית ומודעות מתוך זווית ראיה יהודית ומקצועית כאחד.
הוא כולל בתוכו סיפורים רבים, ותרגולים אשר הופכים את הספר לבהיר,מעניין ועוד יותר מכך- מעשי. הספר מצליח לגעת באנשים באופן אישי וחווייתי ומעניק כלים מעשיים ליצירת שינויים ולהתמודדות עם אתגרי החיים של כולנו.
לראשונה בתחום מצליחה הסופרת לתאר נושאים עמוקים בצורה ברורה, הדרגתית ומובנת גם לאנשים שלא מכירים את התחום כלל. הספר מלא בחידושים מעניינים בתחום הפסיכולוגיה היהודית, ויוצא מתוך הנחה ותפיסה בסיסית שכל אדם במהותו הוא טוב.
הספר עשיר ומקיף מאוד בתוכנו. החל ממודעות בסיסית למראה החיצוני ולהתנהגות, וכלה במודעות וחיבור לרצונות, לצרכים, לחסימות, לרגשות, ועוד.
עניין נוסף ועיקרי בספר זה הוא הכלים הרבים שנותנת המחברת לקורא. המחברת איננה מסתפקת רק במתן הסבר לתופעות בנפש האדם, אלא מביאה כלים מעשיים לעבודה עצמית, לשינוי, צמיחה והתמודדות עם מורכבויות החיים.
בספר זה מביאה הכותבת נושאים עמוקים מאוד בנפש האדם, אך עם זאת היא מצליחה לתאר זאת בצורה זורמת, קלילה ונעימה. כמו כן הסיפורים הרבים הופכים את הקריאה בספר למהנה, חווייתית וברורה יותר.
הספר מיועד לכל איש או אישה, וכן יכול לסייע ליועצים ומטפלים בעבודתם הטיפולית.
הספר בהמלצתם של מטפלים, יועצים ופסיכולוגים.

ספר זורם ונעים לקריאה!!
לאתר הספר : www.otsarpnimi.co.il

ניתן לרכוש את הספר בחנויות הספרים או גם ישירות מהכותבת דרך האתר, או בטלפון- 0545219871.

תגובות הקוראים עד כמה הן חמות ואוהדות, הנה כמה מהן:

"שנים חיכיתי לספר כזה. ספר שנותן לי את הכלים לעזור לעצמי. המגוון הרחב של הנושאים והכלים המעשיים- פשוט בשבילי". (ה.ג. אמא).

" ספר חזק, עמוק, מעניין ומקצועי, תורם רבות לעבודת הנפש של האדם. אני ממליץ אותו בחום רב לתלמידי ולכולם!" (ב.נ. מלמד)

"הספר מביא עימו המון חידושים. הסיפורים והתרגולים שמשתלבים, הגישה היהודית, החיובית- מאוד מעניין, מהנה וזורם." (ד. א. מטפלת בתנועה ובמגע).

" הספר תרם ועזר לי בהתבוננות מעמיקה יותר על תהליכים שעוברים עליי בעבר ובהווה. ספר מרתק אשר עוסק בנבכי נפש האדם. מובנה בצורה הדרגתית מהבסיס עד לרבדים העמוקים ביותר במודעות העצמית. מומלץ ביותר ללומדים ולעוסקים במקצועות הטיפול"! (ר.ס. עובדת סוציאלית)

" למחברת היקרה... מאוד אהבתי בספרך את היכולת להגדיר ולכתוב באופן ברור נושאים מופשטים ומורכבים שבנפשנו פנימה. למשל, בנושא המחשבות, היכולת לחלק אותם לסוגים, והתרגילים המעשיים להגברת המודעות והשליטה שלנו בהם תרמו לי מאוד... " תודה רבה לך. (ר. פ. סטודנט פיזיותרפיה).

ממש במקרה ובהשגחה קניתי את ספרך החדש , התחלתי לקרוא ואני נהנה מאוד מהדרך חשיבה, ממשימות הכתיבה ובכלל תענוג. תודה רבה לך על שכתבת את הספר הזה ובעז"ה אני מאחל לך הרבה כוחות להמשיך ולעשות רק טוב!" (ל. תלמיד)

".. נדמה כי כוחו הגדול של חיבור נפלא זה הוא במסוגלותו לגעת ולדבר לכל אדם באשר הוא! הספר מאפשר להציץ אל עצמנו, ובעצם להביא אותנו אל האושר האמיתי אליו כולנו כוספים... לאורך קריאת הספר שמעתי את אותו קול פנימי שמחייב אותי להתבונן פנימה, אני מלאת תודה למחברת על שלא מאפשרת לי לדרוך במקום...." (מ.ג. יועצת חינוכית)

"ספר שהוא נכס של ממש! הקריאה בו יעילה ומשמעותית, והוא כתוב בצורה בהירה, מושכת ומעניינת..." (נ.נ עורכת לשונית).

 ניתן להוריד קטע לקריאה בחינם
 כדי להוריד לחץ על  גירסה חלקית שמתחת לתמונה
כדי להוריד צריך להיות רשומים באתר . ההרשמה פשוטה ובחינם


 ניתן להוריד קטע לקריאה בחינם
 כדי להוריד לחץ על  גירסה חלקית שמתחת לתמונה
כדי להוריד צריך להיות רשומים באתר . ההרשמה פשוטה ובחינם


 

 תגובות

אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign