פרטי היצירה

סוג היצירה תחום תחום משנה
שם ההוצאה שפה
סוג מהדורה טקסט חופשי   

וידאו

אודיו

גרסה מלאה לקריאה /הורדה

גרסה חלקית לקריאה /הורדה

ספר מודפס
דירוג מערכת: 
כנראה שעלינו להיפרד

דירוג הגולשים
מדהים!
אהבתי
מעניין
לא אהבתי


שם:  כנראה שעלינו להיפרד
מחבר:  נטע אטלסוביץ

תאור:
כנראה שעלינו להיפרד או לא להיפרד, דרכינו יתפצלו או יצטלבו בקרוב, אולי מחר.
אני אהיה במקום המפגש, שנקרא 'בית', שאיש מאיתנו לא יודע איפה הוא ממוקם, אם בכלל, אם קיים.
והיה לי טוב מטוב ללטף עורך בצהריי יום שהפכו לבקרים מאוחרים מן הרגיל, והתערפלנו מעשן חריף ומתוק ולקקנו עורות של חיות מתות ונרדמנו והתחיינו ביום למחרת ונצרבנו בחום ואור של שמש חולה והבראנו כל צהריים מחדש ובערבים נעשינו חולים והתפוררתי בין הצלעות הבולטות שלך ולא כאב לי, וגם שכאב לי היה לי נעים ורציתי עוד ובקשתי, ונתת לי.
ופחדתי ש, ופחדתי מ, כל הפחדים כולם. מתחת למכנסיי הקצרים, קצרים מדיי, שוכנת אני שמנה ומכוערת שאפה גדול ביחס לפניה המנומשים, מנומשים מדיי וקמטוטים של עיצבון בשנים נחרטו סביב עיניי ויום אחד אמות לבטח, כנראה מסרטן. כנראה בשחלות.


כנראה שעלינו להישאר או לא, להתלות במה שנקרא מסגרת הזמן של החיים שאנחנו חושבים שאנו בונים לעצמנו, מתכחשים כל יום מחדש שאנחנו בוחרים, בחירות חופשיות להיות או לעשות או. הו-לא.
ואתה מספר לי שאני מספרת לך ונעים לך בבטן ואני מפחדת עד התהום שאשמין מאוד ואתאבד, לאו דווקא בסדר הזה. ואתה מלטף את צללית גופי הנשי בחושך ובאור ונעים לי ואני מביטה ולא משה.
ואתה אומר שאני עסוקה ב"איך שזה נראה ולא איך שזה מרגיש", ואני מפחדת להרגיש.
וקניתי משקפיי ראייה בבוטיק יקר מאוד, שלא לצורך. ודיסק מתוק מדיי שעושה לי שמח, לי ולרבבות של בנות בת מצווה, כי מותר לי, "מותר לך".


כנראה שאני יאהב אותך, אולי כבר מעכשיו, אולי ממחר. ולא אצליח להגיד אז אבכה דמעות בצורת לב כי אהבה היא גבישי מלח משורטטים היטב, יפים כל כך ועושים אבנים בכליות.
וכבר עכשיו נעים לי להרגיש אותך נכנס לנימי עורי המתקלף בחום ומצטמרר קצת יותר מקצת כשקצוות אצבעותיך נכנסות לשם. כנראה שאשאר ללון כאן הלילה, עוד לילה, ונגמר החופש.

אמש ראית אותך לצידי שאני זקנה יותר. בת 35 ובת 45 ובת 75. וחיוך תלוי על פניך, ואני לובשת כחול.

 תגובות

אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign