צורי קינג

חלוץ ישראלי של מיזמים חברתיים, עם דגש על נתינה לאחרים, בארץ ובעולם.
בחלק נכבד מהיוזמות הוא משלב את אהבתו לספורט, טבע ומסעות לא שגרתיים והכל לטובת אלו שידם אינם משגת. לפני עשור חצה צורי, לבד, את אירופה על אופניו, והתחרה בעשרות מרתונים ותחרויות טריאתלון ברחבי הגלובוס.
צורי מאמין שלכל אחד מאתנו יש את הכוח לשנות את העולם הסובב אותנו, ובעזרת קשרים חברתיים ניתן להשפיע לטובה ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. המשפט "תהיה אתה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם" מוביל אותו לכל מקום בו הוא מגיע.
אחרי ששיקם בתי יתומים בנפאל, אסף ותרם אלפי זוגות של נעלי ספורט לדיירי הרחוב בישראל, ודאג למשלוח של כמה טונות של ציוד חורף לפליטים בסוריה, החליט הפעם שהוא הולך ביותר גדול – עזב צורי הכל באמצע החיים ויצא למסע אופניים שטרם נעשה מעולם.
הקיף את ישראל לבד – לאורך 1200 ק"מ וגייס כסף רב לנזקקים, בפסח 2016.
צוריאל עד היום לא מבין איך הכל עבר חלק במהלך מסעותיו, והוא גם לא מעכל כיצד הצליח לסיים את כתיבת ספרו – "מכאן אתה ממשיך לבד".
צוריאל גר כיום בנגב המערבי, שם הוא חולם על ספרו הבא, אבל בעיקר מפנטז על מה שמעבר לים...

צורי

 יצירות

שם היצירה שפה ת. הוצאה תאור גרסה למכירה מס' קטלוגי  
מכאן אתה ממשיך לבד עברית 6/8/2020 יום אחד לקח צורי קינג את אופניו ויצא למסע שלא נעשה - הקפת ישראל על אופניו עם תיקים, מספר קופסאות שימורים ומטרה – לתרום לנזקקים. אבל גם הוא לא שיער מה המסע הזה ילמד אותו ואיך ישנה אותו. במהלך שעות רכיבה אינסופיות הוא נתקל בצדדים מרתקים, ייחודיים, קשים ומאתגרים של ישראל על שלל צדדיה, פגש דמויות מרתקות שאפשר כנראה לפגוש רק במסע מסוג כזה, חווה רגעי משבר, פגעי מזג אוויר, אבל לסוף המסע הגיע בחתיכה אחת.
לפרטים נוספים

 תגובות

אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign