יוסי ריבלין

בשנת 2007 גיליתי והתאהבתי לראשונה בעולם הספרות דרך סיפור קצר ראשון שכתבתי "קרואסונים לאלבר קאמי". ומאז אני כותב פרוזה (וקורא) בכל רגע פנוי. זכיתי במספר פרסים על כתיבתי בהם תחרות כתיבה של אתר תפוז (מקום ראשון עם "לחם", "חצות במנהטן"), מקום ראשון בתחרות סיפורים של גלי צה"ל (2009) מקום שני בתחרות סיפורים של מגזין אופניים (הרדיו שלי) ומקום שני בתחרות סיפורים "אגדתא" של y.net עם הסיפור "סמטת גיטלי").
 
קובץ סיפורים קצרים פרי עטו, "42.2, סיפורים קצרים ומסלולים ארוכים על ריצה ואהבה", ראה אור בשנת 2009. רומן פרי עטו "לשיר, סיפור אהבה, ראה אור בשנת 2017. "דרך בורמה שלי", בהוצאת כתב, הינו ספרו השלישי.
מאז 2012 גם משתתף בקביעות במפעל האנתולוגיות של הוצאת כתב ועד כה ראו במסגרת זו 13 סיפורים קצרים פרי עטו. האחרון שבהם, "צ'ולנט אחרון וריקוד", שראה אור בקובץ "סיפורים מן המטבח" (כתב 2018) מעובד בימים אלו למחזה.

לפרנסתו משמש כיועץ תקשורת לארגונים, מחבר ביוגרפיות (עד כה פרסם כשלושה ספרי ביוגרפיה), עם התמחות בניצולי שואה. כמו כן יוסי ריבלין הינו מדריך ב"יד ושם", שם פיתח מסלול סיור ייחודי על סיפרות השואה.

חבר אגודת הסופרים העבריים בישראל.

נשוי לעופיק, מתכנתת מחשבים, אב לארבעה ילדים, מתגורר בשפלת-יהודה.
 
 יצירותיו:
·        קובץ הסיפורים "42.2 סיפורים קצרים ומסלולים ארוכים על ריצה ואהבה" (קוראים 2009)   
·        ביוגרפיות: "אשד חיי"  על יצחק אשד, פרקיי חיי (שמואל צוקרמן) ועוד (2016-17)
·        סיפורים קצרים רבים במפעל האנתולוגיות של הוצאת "כתב" (2012-2017)
·        הרומן: "לשיר סיפור אהבה" (פרדס 2017).
·         דרך בורמה שלי ( כתב 2018).
 
 להתרשמות מקמפיין  הרומן "לשיר סיפור אהבה":
·                   המלצה על לשיר סיפור אהבה, בפינת הסיפרות, "העולם הבוקר", ערוץ 2:
·                   ראיון עמי באתר יקום תרבות
·                  ראיון עמי ברדיו קסם  
·        
יוסי

 יצירות

שם היצירה שפה ת. הוצאה תאור גרסה למכירה מס' קטלוגי  
קרואסונים עברית 4/5/2021 יזם כושל שטס לניו יורק להילחם על חייו, משורר המחפש אהבה במזג האוויר, סמטה מסתורית בירושלים, פגישה אקראית עם אהבת נוערים אחרי 40 שנה, יורד שנתקע פה ומתאהב, דובר צעיר בעיירת פיתוח המסתבך בגלל קרואסונים (שהוגשו לפני 80 שנה לסופר מפורסם), אלמנת צה"ל המתחקה אחר תעלומת חייה, מסתנן זר שמוצא ניחומים בריצה, ניצולת שואה מיוחדת במינה, למה הרוקי מוראקמי לא קיבל פרס נובל לספרות? ועוד ועוד. קרואסונים מאת יוסי ריבלין לא תתאכזבו..
ספר מודפס

לפרטים נוספים
דרך בורמה שלי עברית 5/4/2020 צחי מנקיס הוא גלאי אוצרות מוכשר שאומרים עליו שניחן בתחושות בטן מופלאות, והוא אף רשם כמה גילויים מעוררי כבוד מתחת לאדמה. ברגע של משבר רומנטי קשה, הוא מקבל את משימת חייו, לאתר את עקבותיו של טייס קרב בצבאות הברית ממלחמת העולם השנייה, שהוצב בבורמה ומעולם לא שב. את המשימה קיבל צחי מנקיס מאמו הקשישה, בעת ששב לבית ילדותו שבור לב.
ספר מודפס

לפרטים נוספים

 תגובות

אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign