שמואל דוד

המחבר הינו בוגר בתי הספר לרפואה בתל אביב וירושלים, ובמקביל, בעל תפיסה תיאוסופיסטית ביסודה. בזמנו הפנוי הוא מתנדב בגני ילדים ועוזר בעיצוב החלל של סביבתם החיצונית והפנימית תוך כדי ניסיון ללמד את הילדים הקטנים ציור אגב גירוי חוש היצירה שלהם והאדרת אומנויות הציור והפיסול. השילוב בין הרפואה והאומנות ממלא את כל ישותו.
 
מאז ומתמיד פסע שמואל במשעול אשר ביטא את שאיפתו הבלתי נלאית להציע לבריות מתווה לחיים טובים יותר. זו כנראה הסיבה מדוע בחר לעסוק ברפואה במשך שנים רבות, לרווחתם של אנשים רבים מכל רובדי האוכלוסייה. היעוד הזה הביא את בתו לכנותו  dr.Love ולהפוך כינוי זה ללוגו האישי שלו. שאיפה זו היא שנתנה את ההשראה לקובץ הסיפורים המופיעים בספר "ציפורים כלואות" שהמוטו המאפיין את כולם הוא מצוקות הגיבור/ה המובילות אותו/ה למצוא דרך להשתחרר מהן. המטרה, כמובן היא לגרום לקורא להבין את מנגנון הסבל ולתת בידיו כלים, אם ירצה בכך, לחפש בעצמו את הרמזים שיקדמו אותו לעבר פתרון בעייתו, אם אכן קיימת.
 
כחבר של האגודה התיאוסופית הנושאת על דגלה את סמל האחווה האוניברסאלית, המתבססת על המשמעות העמוקה והאזוטרית של החיים, פועל שמואל בדבקות להשגת מטרותיה. הדבר בא לידי ביטוי בשיריו, ספריו, ציוריו ותמונותיו.
 
לנו בהוצאה, אין ספק כי ספר ביכורים זה יהיה בגדר הסנונית הראשונה לכתביו הנוספים אשר כבר נמצאים באמתחתו ואשר יזכו להתפרסם בעתיד בתקווה שיאירו את הדרך לקוראים רבים.
   
ניתן לראות יצירות מפרי מקחולו של שמואל דוד באתר:  http://sadi.see.me
         

 יצירות

שם היצירה שפה ת. הוצאה תאור גרסה למכירה מס' קטלוגי  
ציפורים כלואות 4/30/2012 ספר זה הוא ספר ייחודי בנוף הספרות הישראלי. ספרו של שמואל מבקש לספר סיפור טהור. הוא מבקש לספר את סיפוריהם של "ציפורים כלואות", אנשים שבעקבות מצוקותיהם הפכו להיות אסורים בחייהם. הפתרונות למצב זה שונים ומגוונים, ולכל אחד מהם יש מחיר, ועל אף שהיינו יכולים לחשוב שהסיפורים יכולים להתרחש בסביבתנו הקרובה, הם מתרחשים בכל מקום ובשום מקום,.....  גרסה חלקית

ספר מודפס

לפרטים נוספים

 תגובות

 נושא   כינוי   תאריך ושעה 
3. Your post captures t Omnya 12/15/2015 10:53:39 PM
2. Whoa, whoa, get out Florentino 12/12/2015 2:56:55 AM
1. I want to send you a Gigel 9/12/2015 8:28:34 PM
אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign