תומר פוקס

תומר פוקס החל את דרכו בעולם הפיתוי כבר מגיל 16 והתמחה בתחומיו השונים, החל מnlp- ועד לפסיכולוגיית האישה, מהסקסולוגיה על כל רזיהועד לגישות השונות לפיתוי (Ross Jeffries, Mystery method, Juggler, David Deangelo)
כך הצליח לבסס את מקומו כבר בגיל צעיר כאחד המדריכים המבוקשים בארץ לפיתוי. לאחר שהשתתף בפרוייקטים רבים וצבר מאות שעות הדרכה וניסיון, טס ללוס אנג׳לס, בירת הפיקאפ העולמית, ושם הרחיב את השכלתו. תומר למד אישית עם חלק מהמדריכים הנחשבים בתחום וצבר מסקנות ותובנות ייחודיות וחדשות
משחזר לארץ, החליט תומר להוציא את ספרו הראשון בנושא פיתוי והצלחה עם נשים ״תתעורר איתה - המדריך השלם להצלחה עם נשים״. הספרמפרט את מסקנותיו ותובנותיו בנושאים השונים בתחום (פחד גישה, מגע, ביטחון עצמי, משחק פנימי, סקס ונקודת הג׳י), לצד סיפורים אמיתיים מחייו האישיים המהווים דוגמא לקורא ונותנים לו השראה.
הספר מציג את עולם הפיתוי והפיקאפ בגרסתו המודרניתוהעדכנית ביותר ומציע לקורא אפשרות ליטול חלק בעולם מרתק זה, לאפשר לו לפרוץ גבולות ולהוכיח לעצמו שגם הוא יכול להצליח ללכת יד ביד עם אישה יפהפייה
     
תומר

 יצירות

שם היצירה שפה ת. הוצאה תאור גרסה למכירה מס' קטלוגי  
תתעורר איתה עברית 12/4/2011 בין אם אתה מצליח עם נשים בין אם לאו, ספר הדרכה זה, הראשון והשלם ביותר בסוגו, יוביל אותך, ביד בטוחה, במשעולי אומנות הפיתוי האמיתית, בסופם מובטח לך כי: "תתחיל איתה, תתעורר איתה".
ספר מודפס

לפרטים נוספים

 תגובות

 נושא   כינוי   תאריך ושעה 
1. גג קובי 12/10/2011 5:52:00 PM
אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign