איבט נחמיאס-מסינס

איבט נחמיאס-מסינס היא אם לשלוש בנות, עוסקת בכתיבה, מלמדת רייקי ומטפלת בשיטת גרינברג. באוגוסט 2008 עברה איבט לגור בקרב קהילה בעלת ערכים פלורליסטיים וסביבתיים בקיבוץ כרמים בנגב, ומאז היא טווה את דרכה באיזור דרך פעילות עם נשים ולמען נשים דרך העצמה. לפני שעברה לקיבוץ כרמים, איבט גרה באי היווני Aegina ועסקה במתן תמיכה לנשים שהיו בתהליך החלמה ממחלת הסרטן על ידי שימוש ברייקי ככלי ריפוי.

כירושלמית לשעבר וילידת אתונה, איבט לימדה יוונית במרכז הקהילה היוונית בירושלים בין השנים 1996 עד 2002. בנוסף, איבט שימשה ככותבת ועורכת ראשית בכתב העת 'יד ושם' של הרשות לזכר השואה של יד ושם בין השנים 1998 ו-2000. מאז 2005 היא כותבת מאמרים על נשים ויהדות לכתב העת 'אלף', דו-ירחון של הקהילה היהודית באתונה.

לאיבט תואר BA בפסיכולוגיה מהקולג' האמריקאי של יוון, ותואר MA בציוויליזציה יהודית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא בוגרת מכון פרדס ללימודים יהודיים, וחברה בתוכנית למחנכים בכירים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

מאז 1995 איבט הובילה קבוצות נשים ביוון ובישראל, וכיום היא מנחה את מעגל הנשים השבועי של קיבוץ כרמים. ב-2005 איבט ובעלה אליאס מסינס – אדריכל 'ירוק' – הקימו את העמותה הסביבתית Ecoweek שמטרתה העלאת מודעות לנושאים סביבתיים והעצמת נשים ונוער לקידום אורח חיים בר-קיימא. כיושב ראש העמותה, איבט יזמה בחודש מאי את פרויקט מיילדות השלום שמטרתו להעצים ולהכשיר נשים כמטפלות ומרפאות של עצמן ושל הקהילה בקרבתן.

לאתר הבית של איבט www.yhealing.gr

 יצירות

שם היצירה שפה ת. הוצאה תאור גרסה למכירה מס' קטלוגי  
כולם נשמעים כמו שירי אהבה 1/5/2010 מפגש בין נשים ישראליות ופלשתיניות הוביל את המחברת ,איבט נחמיאס-מסינס, לכתוב ספר על כוחן של נשים בריפוי. נחמיאס, אם לשלוש בנות, כותבת ומלמדת רייקי, מטפלת בשיטת גרינברג. הספר כולם נשמעים כמו שירי אהבה הוא עצמו חלק מתהליך יצירתי של ריפוי. אני מקווה ומייחלת שקובץ זה של שירים, יהווה גורם מניע ביצירת תהליכים נוספים של ריפוי ושלום על ידי נשים באיזור.
לפרטים נוספים

 תגובות

אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign