עדי דביר איצקוביץ

עורכת וסופרת


 עדי דביר-איצקוביץ היא עורכת ספרותית בעלת תואר שני בכתיבה יוצרת מאוניברסיטת חיפה, ובעלת תואר ראשון בספרות השוואתית משם. היא מנחת סדנאות כתיבה יוצרת, עובדת כלקטורית לספרים באנגלית בהוצאת כנרת זמורה-ביתן, ומנהלת את קהילת "בדרך להוצאה לאור" בסטארט חברים. כמו כן, היא נותנת חוות דעת על כתבי יד של אנשים פרטיים, מקיימת חוגי בית, הרצאות ועוד
עדי דביר-איצקוביץ נולדה בשנת 1982 בבוקר לאחר ליל ירח מלא. מהרגע בו החלה לדמיין התלהבה מכך והיא אינה חדלה עד עצם היום הזה. מהרגע בו נתקלה לראשונה בספר התאהבה גם בכך, ומהרגע בו למדה לקרוא היא אינה מפסיקה. בגיל 6 בערך עם תחילת לימוד הכתיבה היא כתבה שירים, והצהירה שתהיה סופרת. אחר כך זנחה רעיון אווילי זה לטובת משחק. כישוף לא מוסבר הביא אותה ללמוד אלקטרוניקה בתיכון, אך עם זאת היא סיימה לכתוב ספר הרפתקאות לנוער בשם "דורותי 1" לפני גיוסה. הספר נגנז. יהי זכרו ברוך. מכיוון שתחום התמחותה - אסטרונאוטית - לא קיים בצבא, היא נאלצה להסתפק בחיל האוויר הרגיל, ושם בזמנה הפנוי חזרה לכתיבה. סיפור פנטזיה קצר שלה בשם "נילילי" פורסם בעיתון מקומי בסוכות 2004. סיפור פנטזיה קצר נוסף בשם "בין שמיים וארץ" פורסם בכתב העת המקוון "בלי פאניקה" והביא לה מועמדות בשלב א' לפרס גפן. היא התחתנה עם בחיר לבה בסוף פברואר, 2008 והם מתגוררים בדירה שכורה בקריית ביאליק ביחד עם חתולה שובבה ומתוקה בשם לילו מייפל.

כתובת האתר:
http://ktivatova.co.il

 


 יצירות

שם היצירה שפה ת. הוצאה תאור גרסה למכירה מס' קטלוגי  
הסוכנות לאיתור ופיקוח חייזרים 8/5/2009 מדע בדיוני. "אנחנו רוצים שתענה לנו בכנות." אמר הקול, "מי אתה?"
לפרטים נוספים
היהלום הגנוב 8/5/2009 "זה היה נגנב במוקדם או במאוחר." אמר מישהו, "זה טמטום להשאיר יהלום יקר בתצוגה ללא שמירה. זה פשוט קורא לגנבים." גיחכתי בלי שאף אחד יראה. גם אני חשבתי כך אתמול כשראיתי זאת.
לפרטים נוספים

 תגובות

 נושא   כינוי   תאריך ושעה 
4. I could watch Scierd Alla 4/21/2016 1:19:19 PM
3. Never seen a beettr Buffie 4/20/2016 2:54:36 PM
2. Wow! Great to find a Bardo 4/19/2016 10:37:05 AM
1. hello hello 8/16/2015 11:13:39 AM
אודותינו שאלות ותשובות פורום
צייד ספרים דרוג ספרים שירה
כתבי עת איך לפרסם? חיפוש יצירות
שלום אורח
שם משתמש
סיסמא
שכחת סיסמא? לחץ כאן
משתמש חדש? לחץ כאן
© כל הזכויות שמורות לכתב ווב הוצאה לאור בע"מ נבנה על ידי EKDESIGN ע"י ekdesign